Top

Hakkımızda

2ka2 Yatırım Finans Danışmanlık

Güven, Deneyim, Profesyonellik

Tekirdağ Çorlu merkezli faaliyet gösteren 2ka2 Yatırım Finans Danışmanlık olarak yatırım ,finans ve danışmanlık alanında güvenilir ve profesyonel hizmetler sunuyoruz. Şirketimiz, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, etik değerlere bağlı ve sistematik çalışma prensipleriyle çözümler üretmektedir.


Misyonumuz, işletmelerin sürdürülebilir büyüme ve başarıya ulaşmalarını sağlamak için stratejik yönetim, devlet destekleri, fikri mülkiyetler, uluslararası iş birlikleri, belgelendirme ve akreditasyonlar, iş takipleri ve eğitim yönetimi konularında kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunmaktır.


Etik değerlere önem vererek, müşteri çıkarlarını ülke çıkarları doğrultusunda yönlendiren bir anlayışla çalışıyoruz. Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlılığımız, iş yapma biçimimizin temelini oluşturmakta ve tüm iş süreçlerimizde bu değerlere sadık kalmaktayız.


Vizyonumuz, yatırım ve finans danışmanlık sektöründe lider bir konuma gelerek, akademik işletme işbirlikçiliği ve güvenilir hizmet anlayışımızla, müşterilerimize katma değer sağlamaktır. Sürekli araştıran, geliştiren ve öğrenmeye açık bir ekip olarak, müşterilerimizin ve ülkemizin çıkarlarını koruyarak, başarılı projelere imza atıyoruz.

Profesyonel Danışmanlık

Alanında uzman kadromuzla, profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. İşletmenizin ihtiyaçlarına yönelik etkili ve stratejik çözümler geliştiriyoruz.

Devlet Destekleri

Devlet desteklerinden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. İşletmenizin büyüme potansiyelini artırmak için başvuru süreçlerinde rehberlik ediyoruz.

Fikri Mülkiyet Koruması

Fikri mülkiyet haklarınızı koruyarak yenilikçi projelerinizi güvence altına alıyoruz. Patent, marka ve telif hakları konusunda kapsamlı danışmanlık sunuyoruz.

Uluslararası İş Birlikleri

Küresel pazarda rekabet avantajı sağlamak için uluslararası iş birliği fırsatlarını değerlendiriyoruz. Yabancı ortaklarla başarılı projelere imza atmanızı sağlıyoruz.

Şirket Politikamızda;

 • Güvenilir hizmet sunar.
 • Sistematik çalışma teknikleri uygular.
 • Akademik işletme işbirlikçiliğini hedefler.
 • Etik değerlere önem verir ve taviz vermez.
 • Müşteri çıkarlarını, ülke çıkarları doğrultusunda yönlendirir ve korur.
 • Atatürk ilke ve inkılaplarını benimser ve izinde gider.
Şirket Politikamızda;

Kendi İçinde;

 • Doğruluk, dürüstlük ve açık yüreklilik felsefelerini önemseyen ve güvenle dile getirebilen,
 • Sürekli araştıran, geliştiren ve müşteri ile kuruluşun çıkarları doğrultusunda katma değer üreten,
 • İnançlı, azimli, görevini yılmadan ve kişiselleştirmeden yerine getiren, yetki ve sorumluluk alan,
 • Yürekten bağlı, eğiten, eğitilen ve öğrenmek için sürekli arzu duyan,
 • Kuruluşunu ve kendisini, hem içeride hem de dışarıda layıkıyla temsil edebilen,
 • Açık fikirli, kendisinin ve işinin doğruluğu ve gerekliliği için her türlü (etik değerler çerçevesinde) münazarayı yapabilen.
Kendi İçinde;

Çalışanlar

Çalışanlarımız, kendilerini, kuruluşlarını, müşterilerini ve çevrelerini sürekli geliştirir ve değer sağlarlar. Bu sayede, gelecekle ilgili hiçbir endişe duymadan, her alanda başarı sürdürülebilirliğini elde ederler.

WhatsappWhatsapp